Synth Esthetics prezentuje energetyczny singiel “Cold As Stone”!

“Cold As Stone” to kolejny singiel zapowiadający debiutancki album zespołu Synth Esthetics. Duet z powodzeniem czerpie z syntezatorowego rocka.

“Pracując nad dokończeniem naszego pierwszego albumu zdecydowaliśmy się na publikację kolejnego singla. „Cold As Stone” to energetyczny numer z melodyjną linią wokalu, ubarwiony dodatkiem syntezatorów – tak jak lubimy 😉 Singiel dostępny jest w serwisie YouTube, a już 25 kwietnia pojawi się na platformach streamingowych. Miłego odsłuchu! Dajcie głośno :)” – informuje Synth Esthetics

“Nazywamy się Synth Esthetics, jesteśmy zespołem z Jaworzna w składzie: Brigitta Wierzbik (wokal) i Tomasz Pieprzny (instrumental) i gramy syntezatorowego rocka.”

fot. materiały prasowe

Brigitta Wierzbik to znana w Jaworznie wokalistka, występując często w Teatrze Sztuk, który uważa za szczególnie ciepłe miejsce. Współpracowała z zespołem Zipnotics. W 2019 roku zdobyła nagrodę publiczności na festiwalu Jeremiego Przybory  “Niebywalencja”. Brała udział w koncercie pod tytułem “Pomyśl o mnie” z piosenkami Anny German. Synth Esthetics to jej nowy rozdział w życiu artystycznym.

 

Jedna odpowiedź do “Synth Esthetics prezentuje energetyczny singiel “Cold As Stone”!”

Leave a Reply