Nowy projekt MYK z debiutanckim singlem “Ze mną leć”

„Ze mną leć” to pierwsza muzyczna propozycja projektu MYK. W skład zespołu wchodzi Julita Zielińska i autor muzyki przebojów grupy Video – Marek Yan Kisieliński.

Nośna, radiowa kompozycja połączona z nietuzinkowym wokalem to utwór, który słucha się z przyjemnością ale też uwagą. Warto wspomnieć, że autorką tekstu jest poetka i malarka Marta Tondera.

„Ze mną leć” to lekka piosenka o tym, że są rzeczy, na które mamy wpływ i takie, na które wpływu nie mamy. Klucz do sukcesu tkwi w naszej percepcji. Często chwilowa zmiana perspektywy pozwala dostrzec to, co najważniejsze.

MYK to nowy projekt muzyczny, stworzony przez Marka Yana Kisielińskiego z gościnnym udziałem Julity Zielińskiej. Marek Yan Kisieliński, kompozytor, gitarzysta, pianista, multiinstrumentalista, producent muzyczny. Autor muzyki i producent największych przebojów zespołu Video: Papieros, Środa czwartek, Wszystko jedno, Ktoś nowy i innych. Pracował m. in. z Edytą Bartosiewicz, Beatą Kozidrak czy zespołem Bracia. Jest kompozytorem jednego z największych hitów zespołu – Nad przepaścią.

Julita Zielińska, wokalistka, kompozytorka, obdarzona charakterystyczną barwą głosu, charyzmatyczna postać sceniczna. Stypendystka Fundacji QArtystom AMR. Ma na swoim koncie wydaną w 2019 roku epkę EP1 oraz udział w wielu muzycznych projektach.

 

Leave a Reply