Iza Połońska prezentuje nowy utwór “Noce bez gwiazd”

“Noce bez gwiazd” to premierowy utwór Izy Połońskiej, który otwiera nowy rozdział w życiu artystycznym artystki. Kompozytorem piosenki został Witold Cisło, natomiast tekst napisała Magdalena Wojtalewicz.

„Czas na nowe piosenki, z nowymi tekstami i z nową muzyką. Śpiewam bardzo dużo klasyki polskiej piosenki, teraz pragnę wejść z czymś zupełnie nowym, „uszytym” na moją miarę. Ta piosenka jest dokładnie taka jak ja, w tym momencie życia – sensualna i spokojna, ufająca w lepsze jutro i w miłość.” – jak informuje Iza Połońska

fot. materiały prasowe

Warstwa dźwiękowa została nagrana w całości przez Witka Cisło w Jego domowym Studio, natomiast partię wokalu Iza nagrała w legendarnym studio Varius Manx, czyli u Pawła Marciniaka w Łodzi. Za mix i master odpowiedzialny jest legendarny realizator Leszek Kamiński.

Słuchaj utworu “Noce bez gwiazd” w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/izapolonskanocebezgwiazd

*****

Iza Połońska to wyjątkowo wszechstronna piosenkarka, śpiewająca od klasyki po jazz, trener głosu, ambasador Fundacji Instytutu Ericksonowskiego, doktor sztuk muzycznych. Twórczyni i propagatorka własnej metody szkoleniowej.

Wydała dwie płyty solowe: PEJZAŻ BEZ CIEBIE (Dux 2019) i SING! OSIECKA (Soliton 2021). Występowała na większości europejskich scen koncertowych oraz m.in. w Bibliotece Polskiej w Paryżu, czy w legendarnej Piwnicy Artystycznej Kurylewiczów w Warszawie. Do wyjątkowych zalicza współpracę z Janem Młynarskim, Zbigniewem Zamachowskim, Mieczysławem Szcześniakiem, Anną Dymną.

Ostatnie 5 lat wypełniły jej koncerty z Orkiestrami Filharmonicznymi z projektami POŁOŃSKA śpiewa OSIECKĄ, MŁYNARSKI SYMFONICZNIE, KRAJEWSKI SYMFONICZNIE. Jest także trenerem wokalnym, współpracuje z teatrami przygotowując aktorów do spektakli. Prowadzi szkolenia z ludźmi biznesu pomagając pozbyć się tremy w trakcie wystąpień publicznych oraz szkoli dzieci zarówno muzycznie, jak i dodając ich głosom siłę i pewność siebie.

*****

Najbliższe koncerty IZY POŁOŃSKIEJ:

30 lipca we Wrześni – koncert plenerowy
7 sierpnia Toruń – CKK Jordanki
14 sierpnia Łask
20 sierpnia – Zatonie
16 września – Gdańsk – Filharmonia Bałtycka
28 września Łódź – Filharmonia Łódzka

 

Leave a Reply