Grzegorz Hyży z nowym utworem “I ten numer na lato”

Czy „I ten numer na lato” stanie się hitem tegorocznych wakacji? Tekst do nowej propozycji Grzegorza Hyżego powstał we współpracy z Darią Zawiałow.

Grzegorz Hyży w piosenkach promujących nadchodzący album decyduje się na świeże brzmienia i nietypowe beaty. „I ten numer na lato” kolejny raz przełamuje utarte popowe schematy i zaskakuje reggaetonowym stylem. Najnowsza propozycja Grzegorza idealnie wpasowuje się w panujące obecnie trendy, które podbijają dancehallowe rytmy i energiczne układy taneczne. Letni, pełen życia podkład uzupełnia tekst, w którym artysta opowiedział refleksyjną historię zagubienia się w świecie własnych myśli i wspomnień. Powstał on we współpracy z czołową polską wokalistką – Darią Zawiałow. Wszystko to sprawia, że „I ten numer na lato” ma szansę stać się nieodłącznym soundtrackiem tych wakacji.

fot. materiały prasowe

Utwór dopełnia pełen energii teledysk, w którym artystę i towarzyszące mu tancerki dancehall oświetlają dynamiczne, barwne światła. Przy jego tworzeniu po raz kolejny pracował Alan Kępski, odpowiedzialny za warstwę koncepcyjno-wizualną poprzednich teledysków Grzegorza oraz wielu innych polskich gwiazd. Gra światłem i cieniem w oryginalny sposób nawiązuje do obecnych w tekście motywów zapomnienia, ulotności i nostalgii.

 

Jedna odpowiedź do “Grzegorz Hyży z nowym utworem “I ten numer na lato””

Leave a Reply