Anowa z letnim przebojem! Posłuchaj utworu “Hamak”

Anowa zaprezentowała kolejny singiel. „Hamak” to letnia, akustyczna piosenka, która powstała we współpracy z Karo Glazer. Do utworu powstał zaskakujący teledysk.

Hamak” to przyjemny, lekko alternatywny, letni pop w stylu reggae, z zapadającym w pamięć refrenem. Zupełnie tak samo jak prosta harmonia, która często jest przepisem na wakacyjny hit. Do piosenki zostało przygotowane niebanalne video z ciekawym zakończeniem.

Utwór ten wykonali z artystką znakomici instrumentaliści, czyli Artur Michalski na pianinie elektrycznym, Andrzej Zielak na gitarze basowej, Andrzej Gondek na gitarze akustycznej oraz Jakub Jantos na perkusji. Współkompozytorką i producentką muzyczną została Karo Glazer.

fot. materiały prasowe

“Przekazuję wam odrobinę wakacyjnej atmosfery, dobre bujanie i letnie wibracje. To opowieść o bujaniu się na hamaku i bujaniu się w kimś jednocześnie. O lekkim, wakacyjnym wirtualnym zauroczeniu, które niekoniecznie ma sens. Czy nie lepiej w porę spuścić powietrze z kaczki i zawrócić z kuszącej drogi? A może popłynąć? Posłuchajcie, obejrzyjcie do końca i pobujajcie się do woli. P.S. Pamiętajmy, że nadużywanie telefonów komórkowych może być szkodliwe! Przy naszym video nie ucierpiała żadna żywa istota.” – Anowa

*****

Słuchaj utworu “Hamak” w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/anowahamak

 

fot. okładka singla

Leave a Reply