Dorota Masłowska prezentuje utwór “Ojciec”

Dorota Masłowska w maju powróciła z nowym projektem muzycznym, który został ostro skrytykowany. Teraz pisarka zaprezentowała kolejny utwór zatytułowany “Ojciec”.

W maju tego roku hip hopowy label SBM, otworzył poboczną wytwórnię SBM A, za pośrednictwem której planowano promocję artystów z bardziej alternatywnego nurtu. Ku zaskoczeniu słuchaczy, była to właśnie Dorota Masłowska, występująca teraz po nowym pseudonimem Dorota.

Za produkcję nowej piosenki “Ojciec” odpowiada Lanek. Wytwórnia zapowiada, że album Masłowskiej ukaże się jeszcze w tym roku.

Poprzedni klip do piosenki “Motyle” wywołał spore kontrowersje. Wielu miłośników SBM jest zawiedzionych projektem, poddając ostrej krytyce jej teraźniejsze poczynania muzyczne.

fot. materiały prasowe

Dorota Masłowska to pisarka, znana m.in. z takich powieści jak “Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną”, czy “Paw Królowej”, za którą otrzymała literacką nagrodę NIKE.

W 2014 roku pisarka zdecydowała się na dość zaskakujący krok wydając debiutancki krążek pod pseudonimem Mister D., “Społeczeństwo jest niemiłe”. Na płycie oprócz Doroty Masłowskiej udzielali się także Jakub Żulczyk (dziennikarz, pisarz) i Kuba Wandachowicz (Cool Kids Of Death). Za kompozycję, teksty i śpiew odpowiadała Dorota Masłowska, a muzyczny nadzór sprawował Marcin Macuk.

 

Leave a Reply