Nocny Kochanek z klipem do singla “O jeden most za daleko”. Gościnnie – Joanna Kołaczkowska

Nocny Kochanek opublikował trzeci singiel i teledysk z nadchodzącego, czwartego studyjnego albumu grupy. “O Jeden Most Za Daleko” to tytułowy numer z płyty, do którego powstał teledysk.

Kawałek przestrzega przed tym, co może się stać, kiedy uczestnicy zakrapianej imprezy pójdą… o jeden most za daleko. Sytuację obrazuje wakacyjny teledysk z gościnnym udziałem Joanny Kołaczkowskiej z kabaretu Hrabi. To nie pierwsza współpraca aktorki z Nocnym Kochankiem. Na debiutanckiej płycie zespołu słyszymy głos Kołaczkowskiej w utworze “Andżeju…”.

Premierę płyty “O Jeden Most za Daleko” zaplanowano na 23 września 2022 roku.

fot. matriały prasowe

“O Jeden Most za Daleko” to płyta zawierająca szeroki przekrój muzyki rockowo-metalowej – od akustycznych rockowych klimatów w stylu Boston, przez rock and rolla à la Van Halen, heavymetalową klasykę rodem z płyt Iron Maiden i Judas Priest, po bardziej agresywne granie spod znaku Iced Earth czy Metalliki. Tematyka tekstów na albumie pozostaje typowa dla Nocnego Kochanka: miłość. Nie zabrakło także eksperymentów, zaskakujący dla słuchaczy może być szczególnie “Numer z Banjo”, w którym pierwsze skrzypce gra… banjo. Dystrybutorem płyty “O Jeden Most za Daleko” jest Mystic Production.

 

Leave a Reply