“Na trasie” – nowy utwór i teledysk Sarsy!

Nowy utwór “Na trasie” Sarsy można usłyszeć na żywo zarówno na letniej jak i jesiennej trasie koncertowej artystki.

Artystka wciąż zaskakuje muzycznie – „Na trasie” to tytuł nowego singla Sarsy. Utwór usłyszycie na żywo zarówno na letniej jak i jesiennej trasie koncertowej artystki. A w teledysku Sarsa otwiera przed Wami drzwi swojego domu.

Utwór „Na trasie” jest swoistą kontynuacją wydanego niedawno albumu „Runostany”, który zebrał świetne recenzje i zaskoczył mocnym gitarowym brzmieniem i poetyckim klimatem. Nowy singiel Sarsy nie znalazł się jednak na wspomnianym wydawnictwie. Dlaczego?

fot. Piotr Porębski

Jak mówi artystka: Przy pracy nad albumem powstało o wiele więcej materiału niż to, co finalnie poszło w świat. Tak oczywiście jest przy pracy nad każdą płytą. Nie byłam gotowa wcześniej by oddać utwór „Na trasie” ludziom…z czasem poczułam, że ten numer nie może jednak zostać w mojej szufladzie… Jesteśmy w trakcie trasy koncertowej i tym bardziej stał się dla mnie aktualny jego przekaz. Poza tym tekst do utworu pisałam razem z Budyniem, który odszedł fizycznie – jednak dla mnie wciąż jest wsparciem, inspiracją i wierzę, że otacza dobrą energią wszystko czego jest częścią.

Klip do utworu został stworzony w miejscu, w którym artystka czuje się najlepiej. W jej własnym domu oraz w przydomowym trójmiejskim lesie, gdzie spędza z rodziną każdą wolną chwilę. Sam teledysk poza artystycznymi ujęciami z Trójmiejskich lasów, zawiera materiały z prywatnego archiwum Sarsy.

 

 

“Ciężko jest samemu zaszyć dziurę w swojej duszy” – Sarsa [WYWIAD]

Leave a Reply