Lady Pank wystąpi w ramach projektu MTV Unplugged

MTV ujawniło, kto zagra „bez prądu” w ramach kolejnej, 12. już edycji koncertów MTV Unplugged.  Tym razem do projektu zaproszono zespół Lady Pank.

MTV Unplugged to kultowy format koncertów MTV, który wyzwala w topowych artystach zupełnie nową muzyczną energię. Odchodzą oni od standardowych wersji hitów, które zaprowadziły ich na szczyty list przebojów, aby zaprezentować ich akustyczne aranżacje. Do kolejnej, już 12. edycji polskiej serii MTV Unplugged zaproszono zespół, który ze szczytu nie schodzi od przeszło 40 lat. Nowe brzmienia znanych hitów, a także dwa nowe utwory przygotowane specjalnie na tę okazję, zaprezentuje legendarny Lady Pank!

fot. materiały prasowe

 

Zespół zagra swój akustyczny koncert 22 czerwca w warszawskiej Scenie Relax. Będzie to wyjątkowa okazja do posłuchania zupełnie nowych aranżacji ikonicznych piosenek polskiego rocka, zwykle kojarzonych z mocnym elektrycznym brzmieniem gitary Jana Borysewicza i elektryzującym głosem Janusza Panasewicza. Oprócz liderów grupy na scenie pojawią się oczywiście Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz, a także zaproszeni goście. Widzowie będą mogli zobaczyć koncert w telewizji jesienią 2022.

 

“Jako zespół wciąż się uzupełniamy” – Janusz Panasewicz [WYWIAD]

Jedna odpowiedź do “Lady Pank wystąpi w ramach projektu MTV Unplugged”

Leave a Reply