Zalewski MTV Unplugged – nowe daty koncertów. Obejrzyj “Aftermovie”

Krzysztof Zalewski ogłosił kolejne koncerty z cyklu MTV Unplugged. W sieci pojawił się także film będący wspomnieniem minionych koncertów.

Trasa Krzysztofa Zalewskiego MTV Unplugged  to niewątpliwie jedno z najważniejszych koncertowych wydarzeń pierwszej połowy tego roku. Od marca do maja 2022 Krzysztof wraz z zespołem zagrał 22 koncerty w 18 miastach. Łącznie bilety kupiło ponad 23 000 osób.

Ogromny sukces i zainteresowanie koncertami Unplugged sprawił, że tego lata Artysta zagra jeszcze 7 wyjątkowych koncertów w formule bez prądu. Będzie to ostatnia okazja, żeby zobaczyć Zalewskiego w tym projekcie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który pokazuje nie tylko wspaniałą atmosferę tych koncertów, ale zdradza także trochę zakulisowych sytuacji i pokazuje skalę tego przedsięwzięcia.

Gośćmi-niespodziankami na trasie były: Justyna Święs, Natalia Szroeder, Natalia Przybysz, Paulina Przybysz, Natalia Niemen, Marcelina, Martyna Szczepaniak i Kasia Kurzawska.

fot. okładka płyty

Wszystkie koncerty zagrał zespół w składzie: Krzysztof Zalewski, Andrzej Markowski, Bolek Wilczek, Szymon Paduszyński, Jakub Kurek, Olaf Węgier, Szymon Białorucki, Jan Radwan, Michał Rudaś.

Krzysztof Zalewski:
To było dla mnie niesamowite doświadczenie, te same piosenki w kompletnie innym brzmieniu z wielkim wspaniałym składem – okazuje się, że można grać pastelowo i z pazurem jednocześnie. Cieszę się niezmiernie, że niespodziewanie dla mnie samego ta przygoda potrwa dłużej i nasz MTV Unplugged zagramy jeszcze siedmiokrotnie tego lata 🙂

 

Leave a Reply