Zapowiedź płyty “Będzie Głośno vol. 4”

29 kwietnia ukaże się kolejna płyta, która daje szansę fonograficznego startu młodym, niezależnym twórcom i wykonawcom, laureatom konkursu Wydaj płytę z Będzie Głośno! Składanka Będzie Głośno vol. 4.

W listopadzie 2021 na rynku ukazała się płyta laureatki zeszłorocznej edycji konkursu, WRONY. Teraz słuchacze dostają do rąk zestaw utworów, który WRONA otwiera piosenką pt.: „Jak Debbie Harry”. Dalej możemy posłuchać dziewięciu piosenek, przede wszystkim z gatunków muzyki elektronicznej i synth-popowej, ale także rocka, vintage rocka, hip-hopu i funka.

Tak brzmi scena niezależna! Krążek jest zapisem tego, co dzieje się wśród młodych polskich artystów, którzy jeszcze działają poza głównym nurtem.

fot. okładka płyty

22 kwietnia ukazała się zapowiedź albumu – teledysk do singla zespołu Tragarze – „Pół tonu ciszej”.

Tragarze to zespół, który debiutował pod koniec 2017 roku, grając muzykę z pogranicza hip-hopu, funky i reggae. Ich teksty często są wzbogacone o cytaty z kultowych filmów i seriali z lat 70-tych i 80-tych. Jest to band niezwykły, który w umiejętny i profesjonalny sposób bawi się wieloma gatunkami muzycznymi.

 

Leave a Reply