Myslovitz z nowym singlem “19”

Utwór “19” zapowiada nowy album zespołu, który ukaże się jesienią 2022, na 30-lecie działalności Myslovitz.

Po „Miłości” „19″ to kolejna piosenka z nowej płyty Myslovitz. Niesie ona ze sobą niepokój, poczucie niepewności, ale daje również pierwiastek nadziei, która jest następstwem „Miłości”.

fot. Łukasz Gawroński

 

 

Myslovitz kolejny raz udowadniają, że są uważnymi obserwatorami otaczającego nas świata. Ich odświeżony, rockowy styl cały czas przepełniony jest nostalgią i psychodelią, które charakteryzują ich twórczość od 30 lat.

Liryc video do „19″ zrealizował Michał Kopaniszyn, twórca eksperymentalnych projektów audiowizualnych i klipów muzycznych, laureat wielu nagród w dziedzinie designu i grafiki.

Nowy album Myslovitz powstaje i jeśli żadna siła niezależna od zespołu nie stanie na przeszkodzie, ukaże się jesienią 2022 roku. Myslovitz wraca po kilku latach odświeżony, pełen rockowej energii, ale i charakterystycznej dla siebie nostalgii i psychodelii. Trzon zespołu od blisko 30 lat stanowi kwartet Przemysław Myszor, Wojtek Powaga-Grabowski, Jacek Kuderski i Wojtek Kuderski, do których dwa lata temu dołączył nowy, charyzmatyczny wokalista Mateusz Parzymięso.

 

Leave a Reply