Cleo z utworem “Mniej znaczy więcej”. Zapowiedź płyty “VinyLOVA”

“Mniej znaczy więcej” to najnowszy singiel CLEO, który zapowiada jej długo oczekiwany album „VinyLOVA”. Premiera albumu odbędzie się już 20 maja.

Mniej znaczy więcej” to pełna zabawnych porównań historia życia współczesnego człowieka zaplątanego w nieskończony natłok pracy i obowiązków. Czy mniej może oznaczać więcej? SlowLife kontra rzeczywistość, kontra szybkie tempo dużych miast. Jest to kolejny singiel z płyty “vinyLOVA“, utrzymanej w konwencji oldschool’owej klasyki lat 60-70 tych – melodyjny i przebojowy.

“Mniej znaczy więcej” pojawił się w stacjach radiowych 8 kwietnia, a to nie tylko zapowiedź nowej płyty. Utwór będzie także promować film „Detektyw Bruno” (w kinach od 27 maja).

fot. materiały prasowe

Cleo o utworze: “Znacie to uczucie że biegacie na pełnych obrotach, a i tak z niczym się nie wyrabiacie? To piosenka właśnie o takiej sytuacji. Nie ważne jak dużo rzeczy jesteś w stanie zrobić i tak nie da się uporać ze wszystkim. Czasem warto zrobić krok w tył i przyjrzeć się całej sytuacji, biegając jak chomik w kołowrotku nie mamy właściwej perspektywy spojrzenia na życie”.

 

Leave a Reply