ANOWA debiutuje singlem “Nie boję się już bać”

ANOWA, czyli Agnieszka Nowakowska zaprezentowała debiutancki utwór “Nie boję się już bać”, do którego powstał teledysk. Współkompozytorką i producentką muzyczną singla została Karo Glazer.

„Opowiadam o swojej drodze, jaką przebyłam. Gdybym miała określić siebie jednym słowem? ODWAGA. Wyszłam z szarości, czerni w kierunku jasnej i kolorowej strony życia. Staram się to oddać w swojej muzyce. Przekazać cały wachlarz emocji, jakich doświadczam. Jestem dowodem na to, że wszystko jest możliwe. Na nic nie jest za późno.” – jak informuje wokalistka.

ANOWA czerpie w swoich kompozycjach z tradycji polskiej piosenki, na których się wychowała. „Nie boje się już bać” to pierwszy utwór, który artystka zaprezentowała na swoje 44-te urodziny.

fot. materiały prasowe

Akustyczne, intymne brzmienia opowiadają kobiecą historię o odwadze bycia sobą, o zaakceptowaniu swojej wrażliwości i delikatności. Spokojna nuta na niespokojne czasy. W utworze usłyszymy żywe instrumenty, które nadają szlachetnego tonu całej kompozycji (piano, ukulele, skrzypce).

Jest to pierwsza z 14 piosenek, które ANOWA przygotowuje na swoją debiutancką płytę produkowaną przez doświadczoną producentkę i wokalistkę Karo Glazer. Całość nagrywana jest w MAQ Studio przez muzyków sesyjnych. Powstają różnorodne opowieści o kobietach, uczuciach i emocjach. Znajdą się na niej zarówno ballady, jak i utwory z bardziej rytmicznym flow. ANOWA jest autorką muzyki i wszystkich tekstów.

Singiel “Nie boję się już bać” dostępny jest na platformie Spotify: https://smarturl.it/NieBojeSieJuzBac

 

fot. okładka singla

Leave a Reply