Verø prezentuje nowy utwór! Posłuchaj singla “Co chcesz”

8 marca ukazał się kolejny singiel Verø zatytułowany “Co chcesz”. Piosenka jest zachowana w klimatach wyjątkowo tanecznych i popowych – w przeciwieństwie do dość melancholijnych utworów z przeszłości. Do utworu powstał teledysk.

Tekst można interpretować na różne sposoby, choć opowiada o jednoczesnym oddaniu uczuciu czy drugiej osobie, a nawet pewnym rodzaju zatracenia. Jednak sama autorka tekstu nie chce zdradzać, co miała na myśli, aby pozostawić wolne pole do interpretacji. Jak zwykle słowa są po polsku.

fot. materiały prasowe

Mimo pozytywnych brzmień produkcji, za które odpowiada Synth Mike, rozwlekłość wokalu nadaje klimat kontemplacyjny i dość smutny. Teledysk to przebitki tańca nagrane w studiu w Fabryce Sztuki w Łodzi, ze statycznymi ujęciami na dachu Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego. Został zrealizowany we współpracy ze studiem filmowym Brave Boy Studio

******

Verø związana była wcześniej z projektem My Name Is New wytwórni Kayax. Wtedy też promowała swój utwór “Czas”. Polskie teksty, powiew świeżości i dziewczęcy wokal – to trzy określenia, które definiują najlepiej tę twórczość.   Niegdyś muzyka Verø spotykała się z dobrym odbiorem w Holandii i RPA, dzięki współpracy z talentcast.nl. Dziś założycielka projektu zajmuje się produkcją, komponowaniem, pisaniem tekstów, śpiewem i całokształtem wizerunku artystycznego.

Przy utworze “Co chcesz” artystka podjęła jednak współpracę z Synth Mike.

 

Leave a Reply