Janusz Radek z osobistym utworem „Nie chcę Ciebie dzisiaj zapomnieć”

„Nie chcę Ciebie dzisiaj zapomnieć” to premierowy utwór Janusza Radka, który powstał jeszcze w czasach pandemicznego zamknięcia.

fot. Monika Kapelewska

Obecnie żaden czas nie jest dobry na prezentację nowych piosenek, ale ja nie oddaję Wam teraz po prostu piosenki do posłuchania. Oddaję Wam duży fragment moich emocji. Bo kiedy, jak nie teraz, mówimy o emocjach, kiedy, jeśli nie dziś, dotykamy wzruszeń i prawdziwych ludzkich uczuć.

„Nie chcę Ciebie dzisiaj zapomnieć”, jest o utraceniu z pola widzenia kogoś bliskiego. Jest opowieścią o tęsknocie za kimś i strachu przed utratą. Jest wreszcie o miłości, wolności i o tym, że o dobro trzeba dbać, by nie stracić szczęścia. Pokazuję Wam ten pierwszy singiel z całego cyklu piosenek z domówek, które napisałem podczas pandemicznego zamknięcia. Tymi wieczornymi spotkaniami przy telefonie ze słuchaczami, starałem się nawiązać bliskość, wynikającą z tęsknoty za normalnością.

Teledysk natomiast jest uzupełnieniem tego o czym śpiewam, udział mojej córki Zuzanny w nim był dla mnie naprawdę ogromnym przeżyciem. Zuziu, dziękuję…

 

 

Jedna odpowiedź do “Janusz Radek z osobistym utworem „Nie chcę Ciebie dzisiaj zapomnieć””

Leave a Reply