Sandra Płodziszewska prezentuje nowy utwór. Posłuchaj singla “Weź mnie za rękę”

“Weź mnie za rękę” to nowa propozycja młodej wokalistki Sandry Płodziszewskiej. Do emocjonalnej piosenki powstał teledysk.

“Utwór powstał przy współpracy z producentem muzycznym Mateuszem Gorzkiewiczem we Wrocławiu. To kolejna odsłona moich przeżyć, moich tłumionych emocji. Mateusz pomógł mi, by piosenka wybrzmiewała prawdę i pokazywała emocje.

Poprzednie teledyski montowałam sama, lecz tym razem oddałam się w ręce profesjonalistów 7Studio Productions z Wrocławia, którzy stworzyli teledysk do singla ”Weź mnie za rękę” w bardzo nostalgicznym klimacie. Praca przy nagrywaniu singla i teledysku była czystą przyjemnością. Cieszę się, że otoczyło mnie grono młodych, utalentowanych ludzi, z którymi mam chęć na dalszą współpracę…”.

fot. materiały prasowe

Weź mnie za rękę” to opowieść o miłości, która niesie ze sobą mnóstwo dobrych i złych emocji. Mówi o relacjach między ludźmi, które nie zawsze okazują się doskonałe. Nie ma miłości idealnej. W wielu przypadkach przynosi ona smutek, ból, trud i duże poświęcenie. Ale kim bylibyśmy, gdybyśmy nie czuli się przez kogoś kochani? Jesteśmy tak “zaprogramowani”, że musimy kochać, by móc funkcjonować. Nie potrafimy inaczej. Nieważne czy to miłość pomiędzy dwoma kochankami, czy miłość rodzicielska, braterska czy przyjacielska. Jak dużą cenę trzeba zapłacić, by móc kochać?

*****

Słowa: Sandra Płodziszewska Muzyka: Sandra Płodziszewska

Realizacja nagrań, mix, master i produkcja: Mateusz Gorzkiewicz (The Bit.ters) Fortepian: Aleksander Miśkiewicz

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply