Justyna Steczkowska & Beata Kozidrak w utworze “Między nami”

“Między nami” to kolejny singiel z płyty “Szamanka” Justyny Steczkowskiej. W utworze pojawiła się Beata Kozidrak, która napisała także słowa do tej propozycji.

Jak informuje wokalistka w mediach społecznościowych:

“Kocham tę piosenkę… Jest piękna! Kobieca, prawdziwa, wzruszająca. Mam nadzieję, że poruszy Wasze serca.”

fot. kadr z teledysku

Płyta prezentuje łącznie 12 zupełnie nowych utworów oraz jazzową aranżację kultowej „Dziewczyny Szamana”, którą nagrała wraz z wybitnym pianistą – Leszkiem Możdżerem. Wśród całkiem nowych kompozycji słuchacze odnajdą m.in. 5 duetów i 4 wyjątkowe mantry. Justyna Steczkowska do współpracy przy tym albumie zaprosiła niezwykłych artystów. Słuchacze będą więc mogli cieszyć się zarówno głosem Szamanki polskiej sceny muzycznej, jak również: Beaty Kozidrak, Arka Kłusowskiego, LUNY czy Marcina Maciejczaka.

O wyjątkowości płyty świadczy także sposób jej wydania. Światło dzienne ujrzy zaledwie 1000 limitowanych egzemplarzy – jest to więc gratka dla prawdziwych koneserów muzyki. Co więcej – Justyna Steczkowska w ręce swoich fanów oddaje wyjątkową płytę CD w opakowaniu wielkoformatowym, wyprodukowanym na ekskluzywnym metalizowanym papierze. Całość stylizowana jest na opakowanie krążków winylowych i wzbogacona jest o trójwymiarowe elementy , oraz zdjęcia z teledysków z artystami towarzyszącymi artystę na płycie „” Szamanka „”

Szata graficzna „Szamanki” to dzieło niezwykle utalentowanej, światowej sławy fotograf – Agnieszki Lorek – której prace wyróżnione były m.in. w „Vogue Italy”.

Na koniec należy też podkreślić, że dzięki zaangażowaniu do współpracy kilku producentów płyta z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników muzyki. W przeważającej większości słuchacze usłyszą na niej „żywe” instrumenty – m.in. smyczki, harfę, fortepian. W przygotowanie swojego jubileuszowego albumu – „Szamanka””  – Justyna Steczkowska zaangażowała wielu muzyków-artystów. Dzięki temu w ręce swoich fanów może oddać wydawnictwo przygotowane na światowym poziomie.

 

Jedna odpowiedź do “Justyna Steczkowska & Beata Kozidrak w utworze “Między nami””

Leave a Reply