Voice Office we współpracy z Igorem Herbutem. Posłuchaj utworu “Warto?”

Voice Office to wyjątkowe, często zaskakujące spotkanie wokalistów oraz producentów muzycznych. Tym razem do grupy wokalnej dołączył Igor Herbut, a efektem tego spotkania artystycznego jest utwór “Warto?”, za którego produkcję odpowiada Mateusz Krautwurst.

Jak walczyć o siebie i zachować swoją wrażliwość zarazem? Skąd brać odwagę, by sięgać po najbardziej skryte marzenia? Tak wielu z obawia się o lepsze jutro, spełnienie czy sukces związany z realizacją naszym celów. We współczesnym świecie stawiamy sobie często więcej pytań niż umiemy uzyskać odpowiedzi. Bez jasnych współrzędnych nie potrafimy obrać celu naszych działań. Targają nami ciągłe wątpliwości, pojawia się nieufność i sceptycyzm.

fot. materiały prasowe

 

Agnieszka Hałka, Zuza Jurkiewicz, Magdalena Rosocha, Kamila Kiecoń, Katarzyna Gil i Łukasz Szostek połączyli siły, by pod sprawdzoną już marką Voice Office zadać jedno pytanie: “Warto?“.

Trzecia edycja Voice Office rozpoczęła się od spotkania, do którego zaproszenie przyjął wokalista, kompozytor, autor tekstów, niezwykle wrażliwy artysta działający z zespołem LemON, ale też solowo – Igor Herbut.

Po kilku akordach, które wybrzmiały spod palców Igora czuć było, że dzieje się coś wyjątkowego – mówi Mateusz Krautwurst. – Igor to artysta, którego wrażliwość kroczy przed jego niebywałą muzykalnością, a fakt, że zechciał poświęcić nam czas i oddać swój kompozytorski talent Voice Office jest i dla mnie, i dla ekipy ważnym wydarzeniem.

– Bardzo się cieszę, ze jestem częścią tego utworu i cieszę się, że miałem szanse znów zobaczyć Mateusza w roli mentora i nauczyciela, który w bardzo wyjątkowy sposób przekazuje swoją wiedzę i umiejętności młodym adeptom tej magicznej sztuki, jaką jest muzyka – zdradza Igor Herbut. – Trzymam kciuki za rozwój Voice Office i wszystkich uczestników tej idei. Bardzo mnie uszczęśliwia, że jest wciąż tak wiele ludzi, dla których tworzenie muzyki jest pasją i marzeniem – dodaje artysta.

 

Voice Office, Igor Herbut i Mateusz Krautwurst z utworem “Warto?” [RECENZJA]

Leave a Reply