Ściśle limitowa edycja winylowa płyty “!TO!” zespołu Strachy na Lachy

W sprzedaży pojawiła się specjalna, ściśle limitowana winylowa edycja płyty “!TO!” zespołu Strachy na Lachy. Album można zamawiać tylko do 10 lutego i zostanie wytłoczonych tyle płyt winylowych, ile pojawi się zamówień do tego czasu!

Często pytaliście, prosiliście… I oto jest! “!TO!”, album zespołu Strachy na Lachy, doczeka się wznowienia! W 9 lat po ukazaniu się tej płyty SP Records zapowiada start przedsprzedaży nowego winylowego wydania. Sprzedaż ruszyła 31 stycznia w sklepie internetowym wytwórni.

TO!” zespołu Strachy na Lachy ukazał się w roku 2013 i niemal natychmiast zyskał status Złotej Płyty. Z tego albumu pochodzi wyjątkowo aktualny kawałek „I can’t get no gratisfaction”, traktujący o internetowym hejcie.

Wytwórnia SP Records, w związku z licznymi prośbami fanów, przedstawia reedycję „!TO!” na winylu. Jest to wydanie jednopłytowe (1×180 gram), w dwóch wersjach kolorystycznych – zielonej (transparentnej) i niebieskiej (transparentnej). Wydawnictwo przygotowano w nowym, analogowym masteringu, dzięki czemu uzyskano świetne, przestrzenne brzmienie.

Nakład będzie limitowany, ale jego liczbę ustalą sami kupujący – płyta będzie dostępna w sprzedaży w ograniczonym czasie! “!TO!” można zakupić wyłącznie do 10 lutego do godziny 11:59! Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu albumu. Ten model sprzedaży, od ponad roku praktykowany przez wytwórnię SP Records, spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem wśród fanów.

Dla miłośników analogowego brzmienia pojawią się także kasety magnetofonowe, również dostępne w przedsprzedaży. Nośnik ten w ostatnich latach niezwykle zyskuje na popularności, nie tylko wśród kolekcjonerów.

Preorder ruszył 31 stycznia, czyli poniedziałek, w samo południe na stronie sklepu SP Records – www.sprecords.pl.

Strachy Na Lachy to formacja powołana w 2001 roku przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Lo i gitarzysta Mariusz Nalepa. Formacja przez niemal 20 lat istnienia wydała osiem albumów studyjnych, ma na koncie także kompilację i DVD koncertowe. Niektóre z utworów, jak “Dzień dobry, kocham Cię” czy “Piła Tango” stały się absolutnymi przebojami, a Strachy na Lachy z powodzeniem koncertują do dziś. Niemal każde ich wydawnictwo zyskało status Złotej Płyty.

Najnowszy ich album – “Piekło”, ukazał się jesienią 2021 roku.

 

Leave a Reply