Three Ways Out z premierową EP “Shall we?”

“Shall we?” to premierowy album zespołu Three Ways Out. Grupa porusza się w gatunkach szeroko pojętej muzyki rockowej, z wyraźnymi odniesieniami do post grunge. EPka dostępna jest już w serwisach cyfrowych.

fot. materiały prasowe

Muzyka TWO płynie z naszych serc i poparta jest doświadczeniem. Nie staramy się do nikogo upodabniać, nie gonimy za obecnymi trendami. Dźwięki i kompozycje odzwierciedlają naszą wrażliwość muzyczną, powstają naturalnie, są w nas. Wiadomo, że mamy jakieś wspólne inspiracje (Seether, Alice in Chains, Nirvana) – są to klimaty, które kształtowały nasze gusta muzyczne. Szukamy dobrych dźwięków, które nam sprawiają  przyjemność i mamy nadzieję, że innym również. EP „Shall we?” to nie pytanie o pozwolenie, tylko zaproszenie do poznania się bliżej i zaprzyjaźnienia.

Utwory TWO to opowieść o porażkach, obawach, sukcesach i nadziei. To kompromis pomiędzy mroczną i jasną stroną wokalisty, okraszona doświadczeniem sidemana. – Three Ways Out

*****

THREE WAYS OUT to akustyczne trio grające w klimatach szeroko pojętego post grunge. Zespół powstał w 2019 roku, tworzy go trzech kumpli, którzy spotykali się wcześniej w różnych projektach muzycznych. Lata doświadczeń postanowili przełożyć na całkiem nową formę muzyczną. Na przełomie czerwca i lipca 2021 roku zespół nagrywał premierowy materiał w nowo powstałym studiu w Tryńczy u zaprzyjaźnionego Krzysia Grocha. Nad produkcją czuwał niezastąpiony Chris Klos. Mixem i masteringiem zajął się Tomasz “Gajos” Gajewski.

*****

Skład zespołu:
Bartosz Pasternak – muzyka, gitara, słowa, wokal
Michał Szafranek – muzyka, gitara
Łukasz Gołąbek – cajon

 

Leave a Reply