Sara James wprowadza świąteczny klimat w teledysku „Jak co roku”

Sara James, reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2021 (zajęła drugie miejsce), udostępniła oficjalny teledysk do autorskiej, świątecznej piosenki „Jak co roku”.

Klip nasycony jest kolorami, energią, radością oraz przygotowaniami do świąt – wszystkim tym, co reprezentuje jej świąteczny singiel. Wideo do utworu „Jak co roku” pokazuje piękno przyjaźni i przygotowań do tych wyjątkowych dni w roku.

Za produkcję teledysku odpowiadają MIND PRODUCTIONS, którzy zrealizowali teledysk także między innymi do piosenki „Somebody” Sary.

fot. materiały prasowe

19 grudnia odbył 19. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Na scenie wśród 19 wykonawców z różnych państw była Sara James. Zwyciężczyni czwartej edycji programu “The Voice Kids” zaprezentowała na eurowizyjnej scenie utwór pt. “Somebody”. Jej największą rywalką była 14-latka z Armenii – Maléna, która wystąpiła z utworem “Qami Qami”.

Po wszystkich występach przyszedł czas na rozdanie głosów przez jurorów. Choć Polska i Armenia co chwilę zamieniały się pierwszym i drugim miejscem na podium, to ostatecznie zwycięzcę wskazały głosy widzów. Dzięki nim Armenia wygrała konkurs, a Polska zajęła drugie miejsce. Od wygranej Sarę James dzieliło zaledwie sześć punktów, bowiem Maléna otrzymała 224 punkty, a Sara – 218 punktów.

 

Leave a Reply