Piotr Prysiaznik prezentuje kolejny utwór! Posłuchaj singla “Wreszcie mi zaufaj”

“Wreszcie mi zaufaj” to już kolejna premierowa piosenka Piotra Prysiaznika, będąca zapowiedzią albumu artysty. Płyta, nad którą muzyk obecnie pracuje, nosi tytuł “Otwórz mój świat”.

fot. materiały prasowe

Kolejnym utworem z powstającego właśnie albumu ,,Otwórz mój świat” jest piosenka ,,Wreszcie mi zaufaj”. Tematem utworu jest bardzo aktualny obecnie temat nawiązywania bliższych kontaktów przez internet, poprzez różne portale randkowe. Narracja ,,Wreszcie mi zaufaj” oparta jest na ,,faktach” i opowiada o prawdziwej miłości, która pojawiła się dzięki portalowi randkowego, pomimo wcześniejszych zwątpień, obaw oraz nieprzyjemnych, a wręcz raniących duszę doświadczeń. Przekaz jest prosty… Nigdy się nie poddawaj i nie trać nadziei na wielką miłość!

Charakter piosenki jest zwiewny, lekki, trochę dyskotekowy, przez co doskonale wpasowuje się w okres karnawałowo-świąteczny.

Piotr Prysiaznik prezentuje się nie tylko jako artysta, ale także jako autor tekstów i kompozytor. Jego największą inspiracją jest sentyment do syntezatorów lat 80-tych oraz fascynacja brzmieniami perkusji.

Posłuchaj utworu “Wreszcie mi zaufaj” w serwisach cyfrowych: https://distrokid.com/hyperfollow/piotrprysiaznik/wreszcie-mi-zaufaj-special-version

*****

Tekst: Piotr Krzysztof Prysiaznik

Muzyka: Piotr Krzysztof Prysiaznik

Mix i Mastering: Hugiz Records Tomasz Moskalski

Nagrania zrealizowano w Gierkestudio Berlin

Realizacja wideo: Rotorvideos 

 

Dodaj komentarz