Karo Kleta prezentuje nowy utwór “Zakochałam się a Ty nie”

“Zakochałam się a Ty nie” to nowa propozycji wokalistki i autorki tekstów – Karo Klety. Jak informuje sama artystka: “to kawałek napisany w nowym dla mnie klimacie”. Producentem piosenki został Michał Wasilewski.

Do utworu “Zakochałam się a Ty nie” powstał amatorski teledysk.

Pomijając to, że śpiewam “od zawsze”, bardzo to kocham i chciałabym to robić na zawsze, to chyba najważniejsze, co powinnam powiedzieć to, że dzięki muzyce, na co dzień się uśmiecham… Zostawiam w słowach i dźwiękach swoje uczucia, smutki. Mimo tego chłodu zewsząd, wierzę w ludzką wrażliwość i w to, że muzyka łączy i sprawia, że czujemy, że nie jesteśmy sami w tych emocjach, i to pomaga.

fot. materiały prasowe

“Zakochałam się a Ty nie” to kawałek napisany w nowym dla mnie klimacie, ale tak właśnie odmiennie go poczułam i usłyszałam w głowie, gdy pisałam tekst i melodię. Został on wyprodukowany przez Michała Wasilewskiego – to mój pierwszy taki profesjonalnie zrobiony numer. Tą piosenką chciałam oddać to uczucie, kiedy po tej mieszance smutku, frustracji i beznadziei, przychodzi już luz i ulga, można się śmiać i złapać dystans. Zakochanie od pierwszego wejrzenia może być dość beznadziejne, ale i jest ekscytujące. I dlatego nie daje nam spać. – Karo Kleta

Słuchaj utworu “Zakochałam się a Ty nie” w serwisie Spotify: https://open.spotify.com/album/7F1Wy0lyYaDKs1w5a8kJuO

 

fot. materiały promocyjne

 

Leave a Reply