Joanna Bejm powraca z nowym singlem. Posłuchaj utworu “Na skróty”

14 października pojawił się w sieci nowy singiel „Na skróty” Joanny Bejm. Słowa do utworu napisała Joanna Kondrat.

Joanna Bejm to wokalistka, która lubi łączyć różne gatunki muzyczne z poezją. W 2019 r. ukazała się jej debiutancka płyta „Jesteś” z autorską muzyką do wierszy Haliny Poświatowskiej. Zebrała bardzo pozytywne recenzje zarówno słuchaczy, jak i krytyków. Zachwycił się nią m.in. Marek Niedźwiecki, wielokrotnie emitując utwory z płyty w swoich audycjach a także umieszczając piosenkę „Mówię kocham” na swojej jubileuszowej 20. edycji kompilacji Marek Niedźwiecki zaprasza do Smooth Jazz Cafe wydanej przez Universal Music Polska w listopadzie 2020 roku.

fot. materiały prasowe

 

Teraz czas na nowy singiel. Tym razem Joanna nie „ubiera” muzycznie poezji. Zaprosiła do współpracy uznaną autorkę o niezwykłej wrażliwości, Joannę Kondrat (wokalistka ma na koncie dwie płyty). Jej tekst w nietuzinkowy sposób podejmuje temat zmagania się ze strachem. Wszyscy mamy swoje piętra strachu, pokonujemy je codziennie. Ważne jest, by uświadomić sobie, że są one jedynie wytworem naszej wyobraźni i ograniczających przekonań. Wtedy zaczyna się nowe życie…

Muzykę skomponowała Joanna Bejm i Sebastian Iwanowicz. Produkcją utworu zajął się Rafał Stępień.

*****

Singiel został nagrany dzięki programowi “Mobilni w Kulturze 2021”, finansowanemu ze środków m.st. Warszawa. W ramach tej współpracy ukażą się w październiku 2021 r. jeszcze dwie nowe piosenki Joanny, których będzie można posłuchać na naszym portalu.

*****

Joanna Bejm – śpiew

Rafał Stępień – instrumenty klawiszowe, Sebastian Iwanowicz – gitara Krzysztof Gradziuk – perkusja

 

Leave a Reply