Renata Przemyk i Daniel Grupa w utworze “Moja Modlitwa”. Zapowiedź płyty winylowej

“Moja Modlitwa” pochodzi z albumu “Zanim nadejdzie noc” Daniela Grupy, który ukazał się pod naszym patronatem medialnym. Gościnnie w utworze pojawiła się Renata Przemyk. Teraz materiał z tej płyty ukaże się na winylu.

Ruszyła przedsprzedaż albumu Daniela Grupy „Zanim nadejdzie noc” na płycie winylowej. Dziewięć muzycznych opowieści skupionych wokół fortepianu, kwartetu smyczkowego, dźwięków trąbki, a w niezwykle nastrojowym utworze „Moja Modlitwa”, usłyszymy głos Renaty Przemyk.

I właśnie do tego utworu został nakręcony teledysk. Zdjęcia realizowane były w Teatrze Polskim we Wrocławiu. W obrazie zobaczyć można Elżbietę Donimirską i tancerzy z Physical ArtHouse. Za kamerą stanął tym razem operator filmowy i fotograf, Mikołaj Pływacz.

fot. Ala Szarowar

„Będę się mocno bronił przed intencyjnym narzucaniem interpretacji muzyki czy też obrazu. Pozbawienie widza szansy na indywidualne odczuwanie i zrozumienie, przez pryzmat własnej wrażliwości i emocjonalności, jest niczym innym jak próbą rozszyfrowania skomplikowanego rebusu matematycznego z gotowym rozwiązaniem”. – Daniel Grupa

Każda płyta zamówiona w przedsprzedaży jest z autografem artysty.

https://muzykacyfrowa.pl/collection/winyl-zanim-nadejdzie-noc-daniel-grupa

Okładka płyty powstała na podstawie portretu namalowanego przez Darka Kamysa.

 

Leave a Reply