Dawid Kwiatkowski zaskakuje nowym utworem “Nieważne”

Dawid Kwiatkowski zaprezentował nowy teledysk i singiel „Nieważne”, który zwiastuje jego premierowy album.

Dawid Kwiatkowski mówi złym emocjom –„Nieważne”. WAŻNY jest fakt, że ten niesamowity singiel wychodzi tuż przed premierą oczekiwanej płyty. Utwór „Nieważne” to trzeci singiel z albumu, który ukaże się już w ten piątek. Klip jest najodważniejszym, najbardziej artystycznym i symboliczny obrazem w karierze artysty. Mocny i wyrazisty teledysk powstał podobnie, jak poprzednie, według scenariusza napisanego przez Dawida, który miał bardzo dokładną wizję jak ma ten obraz wyglądać.

fot. Dagmara Szewczuk

 

 

„Codziennie świat wmawia nam kolejne kłamstwa, w które zaczynamy wierzyć, zaczynamy martwić się czymś, co nigdy się nie wydarzy. Presja staje się naszym codziennym towarzyszem. Jest jednak jedna wyspa, na której to wszystko jest nieważne. To miłość”– opowiada.

Singiel mówi o ukojeniu, jakie daje miłość. Wszystkie złe bodźce, oceny którym jesteśmy poddawani, świat i osoby, które próbują nami sterować – to w obliczu miłości staje się „Nieważne”. To kochana osoba staje się naszym azymutem, spokojem, harmonią i odpowiedzią.

Przed utworem „Nieważne” ukazały się dwa przebojowe single –„Bez Ciebie” i „Proste”, które szturmem podbiły radiowe listy przebojów. Singiel „Bez Ciebie” zdobył status platynowego i z tym utworem Dawid Kwiatkowski zdobył Bursztynowego Słowika na festiwalu w Sopocie.

„Proste” znalazło się na pierwszymi miejscu najczęściej granych utworów w rozgłośniach radiowych. Utwory zostały odsłuchane prawie 20 milionów razy w serwisie Spotify a klipy zostały obejrzane 28 milionów razy!

Ten album to nowy rozdział w muzycznej ewolucji artysty, który powraca z nową energią, dojrzałością i siłą zdobywając coraz szersze rzesze fanów.

 

Jedna odpowiedź do “Dawid Kwiatkowski zaskakuje nowym utworem “Nieważne””

Leave a Reply