Korporobot z soulową balladą “Klub złamanych serc”!

Korporobot prezentuje tym razem stylową balladę zatytułowaną “Klub złamanych serc”. Utwór dostępny jest od 6 października we wszystkich serwisach cyfrowych.

Korporobot to nowa jakość na polskiej scenie muzycznej. Zespół zadebiutował na jesieni 2019 roku, szybko zyskując uznanie fanów i znajomych artystów. To współczesny power pop zakochany w klasycznych brzmieniach. Tworzą go Paweł Brzosko (kompozycje, teksty i gitara prowadząca) oraz Tomasz Pacak (głos, gitara rytmiczna) wspierani przez polskich muzyków sesyjnych młodego pokolenia. Ich specjalność to piosenki z niemodną melodią i kołyszący groove.

fot. materiały prasowe

„Klub złamanych serc” to opowieść o poszukiwaniu ukojenia po stracie wielkiej miłości. O nadziei, że mimo wszystkiego co dzieli byłych kochanków, zawsze pozostanie coś, co będzie ich łączyć na zawsze. Wspomnienia wspólnych chwil, zapachy, smaki i… coś jeszcze.

„Klub złamanych serc” utrzymany jest w wyjątkowej stylistyce soulu i produkcji Motown. W piosence usłyszycie bogate i ciepłe brzmienia lat 70-tych i 80-tych. Przestrzenne pianino Rhodes, tykające stratocastery, miękki, pulsujący bas, dzwoniące stare syntezatory oraz rzadko spotykany talkbox. To wszystko, podane w nowoczesnej produkcji, tworzy wyjątkową, wystylizowaną kompozycję, jakich mało w dzisiejszych czasach.

Klip do piosenki został zrealizowany w warszawskim Quality Studio przy współpracy z ApelRecords znanego z produkcji hip-hopowych.

Słuchaj utworu “Klub złamanych serc” w serwisach cyfrowych: https://ffm.to/KorporobotKlubZlamanychSerc

 

Jedna odpowiedź do “Korporobot z soulową balladą “Klub złamanych serc”!”

Leave a Reply