lk debiutuje utworem “We’re All Animals”. Zapowiedź albumu

“We’re All Animals” to pierwszy singiel będący zapowiedzią debiutanckiego albumu Łukasza Kosturka, występującego pod pseudonimem artystycznym lk. Płyta “Romantic Inside” ukaże się 15 października.

“Romantic Inside” jest analizą odcieni miłości i pożądania w rytmie rocka. Słuchając kolejnych piosenek można przeżyć uniesienia świeżo poznanych partnerów, pierwsze poważniejsze uczucia między dwójką ludzi, i dotrzeć aż do łamiącego serce rozstania. Jednak ta płyta jest nadzieją dla romantyków, bo pomimo całego tego bagażu, ochota na tę najwspanialszą emocję nie zostaje zachwiana.

fot. materiały promocyjne

lk (czyt. look) to Łukasz Kosturek, pochodzi z Wrocławia.

Ostatnie miesiące spędził na pisaniu, komponowaniu, aranżowaniu i szeroko pojętej produkcji swojej własnej muzyki. Efektem tego będzie wydany 15 października album “Romantic Inside”.

Album w całości nagrałem i wyprodukowałem samemu. Od początkowych szkiców akustycznych, do pełnych aranżacji, czego kulminacją jest utwór “Don’t Kill the Romantic Inside”, który oprócz standardowych instrumentów zawiera również pełną sekcję smyczkową. By ukończyć tę płytę, rzuciłem swoją pracę i dosłownie zamknąłem się w piwnicy na dziewięć miesięcy.

*****

Muzyka i wideo: Łukasz Kosturek

Animacja: Liwia Łowiecka

 

Leave a Reply