Mikołaj Trybulec aka Tribbs z nową wersją piosenki “Bal wszystkich świętych” Budki Suflera

Tribbs prezentuje swój pierwszy singiel w ojczystym języku. Znany również jako Mikołaj Trybulec (Linia Nocna) – producent muzyczny z Polski wziął na warsztat klasykę polskiej muzyki popowej – “Bal wszystkich świętych” Budki Suflera.

Cover utrzymany jest w stylistyce slap-house na wzór zachodniego trendu, który “odświeża” znane piosenki i wkłada je w szaty stylistyczne klubowej muzyki 2021 roku. Jest to pierwszy raz, kiedy taka formuła wchodzi na polski rynek.

fot. materiały promocyjne

Tribbs, mimo stawiania pierwszych kroków na polskim rynku – ma za sobą już wiele międzynarodowych współprac. Jest współautorem utworów dla Olivera Heldensa, Duncana Laurence (zwycięzcy Eurowizji 2019) oraz wielu propozycji eurowizyjnych (Czechy 2019, Hiszpania 2020, Austria 2021).

Pół roku temu wypuścił singiel z Laidback Lukiem – autorem wielkiego hitu “Show Me Love”. Ich piosenka “Whistle” osiągnęła na Spotify 8 milionów, a sam Tribbs w tej chwili ma 1,2 miliona miesięcznych słuchaczy na Spotify, plasując się na drugim miejscu na liście polskich producentów EDM w Polsce. Niedawno również podjął współpracę z raperem Smolasty (razem z Francis, Pedro), a ich utwór “Duże oczy” osiągnął 4,6 miliona na platformie YouTube w 2 tygodnie.

 

Leave a Reply