Sadowsky feat. Grzegorz Wilk w utworze “Tylko tyle mi wystarczy”!

To już kolejna w tym roku muzyczna propozycja od Sadowsky’ego. Tym razem Robert Sadowski, kompozytor i producent muzyczny zaprosił do swojego projektu znakomitego wokalistę Grzegorza Wilka, czego efektem było nagranie utworu “Tylko tyle mi wystarczy”.

Z tego muzycznego duetu powstał utwór, o którym można spokojnie powiedzieć, że jest utrzymany w dobrym, popowym stylu. Tekst autorstwa Joanny Sabo i melodyjna muzyka Roberta Sadowskiego sprawiają, że „Tylko tyle mi wystarczy” ma szansę stać się hitem 2021 roku. Wyjątkowa aranżacja utworu, do której Sadowsky zagrał dwie swoje jakże charakterystyczne solówki sprawia, że utwór jest ciekawy, niepowtarzalny i dojrzały w swoim gatunku.

fot. materiały prasowe

 

Producent Sadowsky zaprosił do tego projektu znakomitych muzyków m.in.: Kubę Frydrycha – gitary, Tomka Zielińskiego – bass, Maksymiliana Mińczykowskiego – perkusja. Do utworu powstał emocjonujący teledysk, a większa część zdjęć do klipu powstała na dachu szpitala powiatowego w Międzychodzie, w województwie wielkopolskim.

Pochodzący z Opola wokalista Grzegorz Wilk działa na scenie muzycznej już od wielu lat. W swoim artystycznym dorobku ma aż 15 płyt. Współpracował z wieloma gwiazdami polskiej estrady, takimi jak: Zbigniew Wodecki, Ryszard Rynkowski, Alicja Majewska, Leszek Możdzer, Włodzimierz Korcz, Krzysztof Krawczyk czy Piotr Rubik. Grzegorz Wilk to także doświadczony wokalista najpopularniejszych programów rozrywkowych, najbardziej pamiętany z: „Jaka to Melodia” w TVP1, “Szymon Majewski Show” w TVN czy „Twoja twarz brzmi znajomo” – Polsatu. Na początku swojej kariery był solistą i aktorem wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol, laureatem wielu programów telewizyjnych („Szansa na sukces”, „Droga do Gwiazd”) jak i międzynarodowych konkursów.

*****

„I tylko tyle mi wystarczy dziś,
gdy wciąż mijamy się bez słowa
co noc o tobie tworzę nowe sny
czy los przestanie z nas żartować…”

 

fot. materiały promocyjne

Leave a Reply