KORPOROBOT prezentuje wakacyjny singiel “To jest Korporobot”!

6 sierpnia 2021 to data premiery nowego, wakacyjnego singla pt. „To jest Korporobot” zespołu KORPOROBOT. Utwór dostępny jest we wszystkich muzycznych platformach streamingowych.

Nowy singiel wprowadza w rozbujany, wakacyjny rytm, jednocześnie bliżej przedstawiając sylwetkę i zamiary tytułowego tajemniczego Korporobota.

Kim jest Korporobot? Czego chce? Czy możesz mu zaufać? A może kryje się już w twoim otoczeniu? Ale jest lato, wakacje, nie musicie martwić się tymi wszystkimi niepokojącymi historiami, po prostu dajcie się ponieść muzyce, niech buja Was lekki groove. To jest Korporobot!

fot. materiały prasowe

Kim jesteśmy? (Jeszcze o nas nie słyszałeś?)

Korporobot to nowa siła na polskiej scenie muzycznej. Zespół zadebiutował na jesieni 2019 i szybko zyskał uznanie fanów i znajomych artystów. To współczesny power pop zakochany w klasycznych pop-rockowych brzmieniach. Tworzą go Paweł Brzosko (kompozycje, teksty i gitara prowadząca) oraz Tomasz Pacak (głos, gitara rytmiczna) wspierani przez polskich muzyków sesyjnych młodego pokolenia. Nasz cel to niebanalne piosenki z dobrą melodią i bujający groove. Od września 2019 wydali sześć piosenek w platformach streamingowych, cztery teledyski na YouTube i przetrwali lockdown. Dwa razy gościli w audycji Będzie Głośno w PR4, grały ich też radia regionalne. W lipcu 2021 podpisali umowę dystrybucji cyfrowej z Agora Digital Music.

Posłuchaj w serwisach cyfrowych:
https://ffm.to/ToJestKorporobot

“To jest Korporobot”:

Muzyka: Paweł Brzosko

Słowa: Paweł Brzosko

*****

Skład:

Wokal: Tomek Pacak

Bębny: Amadeusz Krebs

Bas: Piotr Gajewski „Mufa”

Instrumenty klawiszowe: Paweł Jędrzejewski

Gitary: Paweł Brzosko

 

Leave a Reply