Liver promuje album “#1”. Nowy utwór “Talia nowych kart”

Zespół Liver, który dał się poznać świetnymi utworami z pogranicza klasycznego rocka, bluesa a nawet country, jakiś czas temu wydał mini album pt. #1. Płyta jest dostępna zarówno w wersji fizycznej jak i cyfrowej. Niedawno pojawił się też ich nowy singiel – “Talia nowych kart”.

fot. materiały prasowe

Panowie całkiem niedawno świętowali premierę singla „Talia nowych kart”, jednak ciągle promują album „#1”, który miał premierę wcześniej. Jak mówią o nim:

Dla nas jest to podsumowanie kilku lat naszego życia i tego czym nasiąkaliśmy przez te lata. Chcieliśmy nagrać szybkie demo, okazało się, że piosenki się podobają i poszliśmy za ciosem. Wydaliśmy EP-kę . Wielkie Dzięki dla Dominika Cynara z Dirty Sound Records bo to on zobaczył w tym potencjał. Myślę, że to dopiero początek naszej drogi, bo po tylu dobrych recenzjach bardzo uwierzyliśmy w siebie.

To bardzo ważne słowa zespołu. Także niezwykle istotne jest to jak podchodzą do muzyki, którą grają. Tu również odpowiadają:

Nasza muzyka to kombinacja wielu stylów muzycznych. Trudno zdefiniować w jaką szufladę nas wrzucić. Nigdy nie staraliśmy się zamykać w konkretnym stylu. W naszej muzyce można usłyszeć trochę country bluesa, funky reggae. Po prostu rock z subtelnie dodanymi różnymi wpływami, rzeczami, które nas inspirują. Zawsze graliśmy to co lubimy, radość z grania jest dla nas najważniejsza. Liver to również, a może przede wszystkim zespół koncertowy. Mamy bardzo dużo nowych piosenek które gramy na koncertach. Cały czas przechodzą ewolucję, naszym zdaniem to jest najlepszy sposób na dotarcie nowego materiału . Numery z płyty też staramy się grać trochę inaczej. Jednym słowem dobrze się bawimy, improwizujemy i często pojawia się tzw. reakcja chemiczna między nami podczas prób czy na koncertach. Obecnie koncentrujemy się na graniu na żywo bo spotkanie z publicznością to najlepsza dla nas adrenalina. Serdecznie zapraszamy na nasze koncerty bo to dla Was tworzymy naszą muzykę –mówią. My również zapraszamy zarówno na ich koncerty, ale także do sprawdzania ich social media, bo panowie zapowiadają nową muzykę: W dzisiejszych czasach większość artystów wydaje single z nowymi piosenkami i tak też będzie robił LIVER. Później powstanie z tego album uzupełniony innymi, nowymi piosenkami.

 

Leave a Reply