Jacek Horta i jego nowy singiel. Obejrzyj klip do utworu “Decontrol”!

Po niezwykle ciekawej debiutanckiej płycie “Ocean myśli”, Jacek Horta powraca z nową muzyką. “Decontrol” to premierowy utwór artysty, do którego powstał teledysk, wyraźnie podkreślający jego przekaz.

Utwór ten jest opowieścią o trudnej relacji w związku z osobą uzależnioną. Tekst piosenki odnosi się bezpośrednio do sytuacji, jest krzykiem próbującym podkreślić jej beznadziejność, tak obraz porusza się wokół symboli, opowiada o miłości, której szanse na przetrwanie są znikome, lub żadne.

“Tym, którzy jeszcze cierpią”Jacek Horta

fot. materiały prasowe

 

Jacek Horta to artysta, który próbował wcześniej swoich sił w innych projektach i eksperymentował z wieloma gatunkami muzycznymi. Od jakiegoś czasu pracuje pod własnym nazwiskiem, efektem czego jest jego debiutancki solowy album “Ocean myśli”, który ukazał się 8 marca 2021 pod naszym patronatem medialnym. Teraz artysta zdecydował się pokazać jeszcze inną stronę własnej twórczości, będącej wynikiem jego dalszych poszukiwań. Utwór jest niezwykle ciekawy, różniący się od tego, co możemy znaleźć na wspomnianym albumie. Zapewne to m.in. efekt współpracy z producentem muzycznym i współkompozytorem Yarku. To dzięki niemu muzyka Horty nabrała innego wymiaru.

Wszystkie najnowsze informacje możecie śledzić na fanpage’u Jacka Horty: https://www.facebook.com/jacekhorta/

“Decontrol” znajdziesz w serwisach cyfrowych: https://ffm.to/JacekHortaDecontrol

*****

Tekst: Jacek Horta

Muzyka: Jacek Horta / Yarku / iTaya / Adam Najman

Produkcja muzyczna: Yarku / Jacek Horta

 

fot. okładka singla

 

Leave a Reply