Kolejne mocne uderzenie Cannonball! Obejrzyj klip do singla “Czas”

“Czas” to najnowszy singiel, ale także teledysk rockowego zespołu Cannonball. Utwór znalazł się na premierowej EPce grupy zatytułowanej “Kule Biją”, która jest dostępna w serwisach cyfrowych.

Utwór “Czas” to energetyczny i pozytywny kawałek, który zachęca do odpowiedzi na niezwykle ważne pytanie – jak wykorzystujesz dany Tobie w życiu czas? Czy poświęcasz go na ważne rzeczy i czym są te “ważne rzeczy” dla Ciebie? Czy udajesz w życiu kogoś, kim nie jesteś?

Być może jesteś zapatrzony za mocno w przyszłość i pogrążasz się w stresie i niepewności? A może skupiasz się na przeszłości, co budzi w Tobie żal, nostalgię. Twój czas tutaj jest ograniczony, bądź tu i teraz, a nie w przeszłości lub przyszłości (bo one nie istnieją).

fot. materiały prasowe

CANNONBALL to mocne gitarowe riffy, partie klawiszowe legendarnych organów Hammond, z pulsującą sekcją rytmiczną i bogatą warstwą wokalną. Lubimy nawiązywać do takich nurtów muzycznych jak rock, pop czy wręcz do muzyki operowej. Jesteśmy fanami bogatych harmonii zarówno wokalnych jak i instrumentalnych, zmian tempa, nastroju, dobrego pulsu. Zespół chce też udowodnić, że potrafi pisać piosenki, które wpadają w ucho, do których chce się wracać.

CANNONBALL to poznański skład hard rockowy, w skład, którego wchodzą muzycy z dużym doświadczeniem scenicznym i studyjnym. Na swoim koncie mają liczne współprace artystyczne, m.in. z Kasią Kowalską, Markiem Piekarczykiem, Dawidem Kwiatkowski czy Stachurskym.

“Działając od 2018 r. stworzyliśmy debiutancki, mocny koncertowy repertuar, którego część została zarejestrowana w marcu 2019 w Karlin Studio, jako EP “Friends with Benefits”. Obecnie dołączyła do tego nasza druga EP “Kule Biją”.”

*****

Zespół Cannonball gra w składzie:

Zbyszko Tuchołka – wokal

Piotr Skraburski – organy Hammonda

Michał Bobrowski – gitara

Paweł Malinowski – bas

Piotr Szpalik – perkusja

 

Cannonball – “Kule biją” EP [RECENZJA]

Leave a Reply