“Bananowy song” grupy VOX w nowej odsłonie. Posłuchaj wakacyjnej wersji Wet Fingers

Duet Wet Fingers nagrał remix kolejnego kultowego przeboju. Tym razem wzięli na warsztat największy hit grupy VOX, czyli “Bananowy song”.

Popularny kolektyw DJski celuje w hit lata. Słynący z przebojowych remixów duet Wet Fingers w 2021 roku dorzucił do swojej kolekcji autorską, imprezową wersję wielkiego przeboju z przełomu lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku. Ich interpretacja “Bananowego songu” legendarnej grupy VOX świetnie sprawdzi się podczas tegorocznych wakacji.

fot. materiały prasowe

Zawsze chcieliśmy zrobić utwór na bazie tego sampla. Choć wielokrotnie podchodziliśmy do produkcji, za każdym razem wydawało nam się, że to jeszcze nie to.

 

Później nastała krótka przerwa w pracy w studiu, dopiero obecna pandemia pozwoliła nam znaleźć chwilę i pomysł wrócił. Długo pracowaliśmy nad brzmieniem, nad dogadaniem się z twórcami sampla i autorami, ale udało się. Wiem, że ta wersja jest najlepsza i fantastycznie pasuje do tego czasu, kiedy wszystko się otwiera po długiej przerwie. Kluby powoli wracają a lato mówi, że trzeba się bawić. „Bananowy” to właśnie nowe, a jednak stare brzmienie naszego duetu – opowiadają członkowie Wet Fingers.

Singiel “Bananowy” duetu Wet Fingers ukazał się nakładem wytwórni MTJ.

 

Leave a Reply