Krystian Ochman z musicalowym utworem “Prometeusz”

„Prometeusz” to zwrot w twórczości Krystiana Ochmana. Zamiast trapowego numeru z dużym podbiciem basów, zwycięzca 11. edycji „The Voice of Poland” zdecydował się na utwór bardziej poetycki, nieco musicalowy.

Jedno natomiast się nie zmieniło – Ochman w „Prometeuszu” wciąż jest bardzo ekspresyjny i emocjonalny.

fot. materiały prasowe

„Prometeusz” porusza kwestię siły, wytrwałości i pewności w działaniach. Wszystko to w poetycki i teatralny sposób. Nowy utwór jest nieco inny niż poprzednie kawałki Ochmana. Singiel został tym razem wyprodukowany przez Michała Pietrzaka oraz Juliusza Kamila. Wcześniej trapowo, z dużym podbiciem basów, a teraz poetycko, teatralnie, musicalowo i jeszcze bardziej przejmująco.

Krystian Ochman już jest artystą, ale za sprawą piosenki „Prometeusz” udowodnił, że jego talent sprawdza się w różnorodnych stylistykach.

Wcześniejsze single wyprodukowane przez @atutowego osiągnęły świetne wyniki. „Światłocienie” mają już ponad 2,7 mln streamów na Spotify i ponad 4,4 mln wyświetleń na YouTube; „Wielkie Tytuły” trafiły na #1 miejsce na karcie na czasie YouTube, zgromadziły ponad 1,9 mln wyświetleń i ponad 750 streamów na Spotify; „Wspomnienie” ma ponad 250k streamów i 570k wyświetleń na YouTube.

 

Jedna odpowiedź do “Krystian Ochman z musicalowym utworem “Prometeusz””

Leave a Reply