Kozyrska x Sieczak prezentują singiel “Powroty”!

„Powroty” są ostatnim singlem zapowiadającym debiutancki album „Nowe Niebo” duetu Kozyrska x Sieczak. Płyta ukaże się 25 czerwca pod naszym patronatem medialnym.

Przy jego tworzeniu zespół sięgnął po lekko psychodeliczne, gitarowe brzmienia oraz spokojne i melancholijne harmonie wokalne. Utwór spowija hipisowski nastrój, który nadaje mu błogą, beztroską atmosferę. Piosenka opowiada o nieustannym wracaniu do początku, poszukiwaniu prawdziwego “ja” i życiu w zgodzie z samym sobą.

Do singla powstał zjawiskowy obraz w reżyserii Mateusza Białęckiego. Ten klip to efekt niezliczonych skoków do wody, długich planów zdjęciowych oraz wytężonej pracy wspaniałej ekipy ludzi. Przepiękne lokacje oraz nieprzewidywalne warunki na planie nadały teledyskowi onirycznego charakteru. 

fot. materiały prasowe

Kozyrska x Sieczak to dwójka ludzi dla których liczy się słowo, żywe brzmienie oraz pasja. Ich piosenki to przeplatające się dźwięki współczesnej alternatywy, nostalgicznego popu oraz vintage’owego rocka. Stawiają na pełne, organiczne brzmienie i przebojowość, która niekiedy potrafi dryfować w stronę kojącej melancholii.

Początek zespołu wziął się od rozmowy jaką odbyli późnym latem 2018 roku na jednej z trójmiejskich plaży. Nieusatysfakcjonowani dotychczasowymi dokonaniami zdecydowali się podjąć wspólne muzyczne działania. W 2020 roku dali znać o sobie 5-utworowym mini albumem „Jeszcze Będzie Pięknie“. Pandemiczną rzeczywistość wspomnianego wcześniej roku dwójka wykorzystała na pisanie i nagrywanie nowych kompozycji. Pierwsze owoce duet zaprezentował wczesną wiosną 2021 roku singlami „Jestem” oraz „Powolność”, które zapowiadają debiutancki album grupy.

Ich dotychczasowe utwory można było usłyszeć na antenie Antyradia, Czwórki, Radia Nowy Świat, a także cotygodniowej playliście Spotify „New Music Friday Polska”.

Słuchaj utworu “Powroty” w streamingu: https://kxs.lnk.to/powroty 
Album “Nowe Niebo” kupisz pod linkiem: https://kozyrskaxsieczak.pl/noweniebo

 

fot. okładka singla

Leave a Reply