“Oczko w głowie” Tymka, Urbanskiego i Kuby Karasia w czterech zaskakujących remiksach

Do sieci trafiły trafiły cztery nowe wersje przebojowej kompozycji “Oczko w głowie” Tymka, za które odpowiedzialni są kolejno producenci: Jakub Graczyk, MyloTylo, Math Klee oraz szatt.

Pod koniec zeszłego roku wytwórnia Kayax opublikowała dość zaskakująco nowy singiel Tymka, który od strony muzycznej przygotowali Kuba Karaś (The Dumplings, Karaś/Rogucki) oraz Wojtek Urbański (RYSY, Urbanski). Piosenka bardzo szybko stała się hitem, czego najlepszym dowodem są liczby – ponad 7,5 miliona streamów na platformie Spotify i 10 milionów odtworzeń teledysku w serwisie YouTube. Teraz dostaliśmy nowe wersje utworu w postaci remiksów.

Wygrana czwórka została wyłoniona dzięki konkursowi, który wraz z Kayaxem organizował Wojtek Urbański.

fot. okładka singla

Spośród ponad 250 rozstrzelonych brzmieniowo zgłoszeń, artyści, którzy odpowiedzialni są za oryginał “Oczka w głowie”, wyłonili ich zdaniem najciekawsze, najbardziej kreatywne i zaskakujące remixy. Choć każdy z nich brzmi inaczej, to elementem wspólnym jest tu elektronika i jej pełna paleta stylistyczna. Każdy z editów otrzymał także swoją okładkę, za które odpowiedzialny jest Jakub Dmuchowski.

 

Leave a Reply