Simply Sounds prezentuje drugi singiel. Posłuchaj utworu “Never Before”!

“Never Before” to drugi singiel niezwykle dobrze zapowiadającego się projektu Simply Sounds. Do nowego utworu także powstał teledysk.

„Never Before” to drugi singiel  duetu Simply Sounds, który tworzą Robert Madziarz i Sylwia Wilfort. Po bardzo dobrym przyjęciu singla „Truth in Sounds”, tym razem duet postawił na brzmienie… housowe:

„Tworzymy muzykę przede wszystkim dla słuchaczy, ale ważne jest dla nas również to, aby Simply Sounds miało własne, charakterystyczne brzmienie. Nasze kompozycje są bardzo zróżnicowane, ale są zgodne z tym co gra nam w duszy”. Utwór ten, podobnie jak wcześniejsza kompozycja,  ma niejednoznaczny przekaz – opowiada o momencie, w którym człowiek stara się wyciągnąć coś pozytywnego z własnych porażek.”

fot. okładka singla

Obecnie Simply Sounds pracują nad płytą w SOUND TRAVEL STUDIO, której premiera zaplanowana jest na jesień 2021 roku.

Muzykę do utworu “Never Before” skomponował Robert Madziarz, słowa natomiast napisała Sylwia Wilfort. Za produkcję teledysku odpowiada Adam Zarzycki Video, make-up: Ana BarKing ARTI STUDIO, zaś produkcja muzyczna i miks to dzieło Roberta Madziarza i wytwórni Sound Travel Studio. Mastering utworu wykonał Grzegorz Piwkowski – mastering High-End Audio.

 

Simply Sounds debiutują pierwszym singlem. Posłuchaj utworu “Truth In Sounds”

 

Leave a Reply