Palmowski prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Szesnastolatek”

“Szesnastolatek” to najnowsza odsłona solowego projektu Palmowskiego. Letni, przebojowy utwór uderzający w stronę hip-hopu doczekał się teledysku. Jeżeli znacie wcześniejsze dokonania muzyka, tym razem będziecie zaskoczeni.

Palmowski to niespodziewany powiew świeżości w stronę polskiej sceny… hip hopowej. Niskim i spokojnym głosem przekazuje w swoich utworach kilka fundamentalnych zasad życia – łapanie chwili, miłość do całego świata i pełen chillout. Artysta nierzadko łączy gatunki wplatając między rapowane wersy swój melodyjny wokal.

Twórca ma w dorobku dziewiętnastominutowy mini album “wakacje” wydany w październiku 2020, który jest pijanym i romantycznym wspomnieniem letnich wydarzeń z życia Palmowskiego.

“Szesnastolatek” to singiel na nadchodzące lato.

„Szesnastolatek to piosenka o najlepszych latach mojego życia. Opowiada o tęsknocie za beztroskim upijaniem się w tłumie znajomych, zakochiwaniu bez pamięci i spontanicznych wyjazdach. Tęsknocie spowodowanej pandemią. Cały utwór otoczony jest atmosferą lata i wakacji – nostalgicznie, ale daje nadzieję na kolejne piękne przeżycia” – tak sam autor mówi o swoim nowym kawałku.

Złapcie wakacyjne promienie słońca i posłuchajcie kawałka, a także wokalu Palmowskiego. “Szesnastolatek” dostępny w serwisach cyfrowych: https://backl.ink/146300576

fot. materiały prasowe

 

fot. okładka singla

Leave a Reply