“Czo Oju”, czyli kolejna odsłona nowej płyty zespołu Rysy!

Utwór “Czo Oju” to już szósty singiel zwiastujący album projektu RYSY zatytułowany “4GET”, którego data premiery przewidziana jest na czerwiec 2021 roku.

Wraz z nową premierą zespół wyraźnie zarysowuje obraz swojego najnowszego krążka. Nie ma tutaj miejsca na kompromisy, a wspomniane “Czo Oju” nazwą jak i samą kompozycją ujawnia szczyty, na które wspięli się artyści przy okazji tej płyty.

Utwór swoim ciężkim, a zarazem progresywnym klimatem zręcznie przeplata muzyczną wrażliwość z klubowymi korzeniami zespołu.

fot. materiały prasowe

Jest to idealny przykład potwierdzający fakt  posiadania przez Rysy niezwykłej umiejętności do opowiadania historii samymi dźwiękami, bez użycia słów. Z każdym kolejnym singlem jesteśmy także w stanie uświadczyć niebywałej dojrzałości, jakiej nabrała ich muzyka od ostatniej płyty. “Czo Oju” utwierdza słuchaczy, że warto wyczekiwać ich najnowszego albumu, którego premiera przewidziana jest na koniec czerwca tego roku. To muzyka bez granic przesiąknięta nostalgicznym vibe’em, tak bardzo kojarzonym z poprzednimi utworami artystów.

 

 

Leave a Reply