Asia Janc z debiutanckim singlem. Posłuchaj utworu “Oszukać czas”

„Oszukać czas” to debiutancki singiel 16-letniej Asi Janc. Piosenka powstała przy współpracy z labelem Kids & Teen Records.

Piosenka opowiada o codziennej walce z samym sobą w  pokonywaniu słabości oraz o relacjach międzyludzkich, w których często udajemy kogoś kim nie jesteśmy.  Za produkcję oraz kompozycję odpowiedzialny jest Tomasz “Konfi” Konfederak. Miksem i masteringiem zajął się Josh Harris ze Stanów Zjednoczonych. Słowa napisał Sebastian Płatek. 

Asia uczy się śpiewu od 7 lat. Od dziecka muzyka pełni ważną rolę w jej życiu. Poza śpiewem, tworzy vlogi które umieszcza na swoim kanale w serwisie YouTube. Kilka lat temu wzięła udział w realizacji teledysków powstańczych produkowanych przez telewizję TVP ABC.

fot. materiały prasowe

„Oszukać czas” to kolejna produkcja labelu Kids & Teen Records, który wcześniej wyprodukował takie utwory jak „Świat ze snu”, „Jak w niebie” Eryka Waszczuka czy „Bądź przy mnie” Kuby Krajkowskiego. Piosenki znalazły uznanie u wielu dziennikarzy muzycznych i trafiły na playlisty kilku rozgłośni radiowych.

 *****

Tomasz “Konfi” Konfederak – songwriter, gitarzysta i producent. W latach 2000ych stał na czele zespołu Ha-Dwa-O! (cztery albumy nagrane dla wytwórni Sony Music Polska), lansując takie przeboje jak: „Zatrzymaj mnie”, „Sen o samotności”, Magia Świat” czy „Tylko bądź. Odpowiedzialny za sukcesy Sarsy i Kasi Popowskiej będąc autorem bądź  współautorem takich przebojów jak “Naucz mnie”, “Zapomnij mi”, “Indiana” pochodzące z debiutanckiej płyty „Zapomnij mi” Sarsy oraz “Przyjdzie taki dzień” z repertuaru Kasi Popowskiej. Ma na swoim koncie Diamentową, Platynową oraz dwie Złote Płyty.

Josh Harris – amerykański producent i inżynier dźwięku znany ze współpracy z Sealem, The Killers oraz Jamsem Murphy z LCD Soundsystem. Autor muzycznych opraw stacji tv: MTV, VH1, NBC, ABC, USA Network. Ma na swoim koncie, jako inżynier dźwięku, nominacje do nagrody Grammy za remix „Orpheus” z repertuaru Sergio Mendesa.

Sebastian Płatek – autor tekstów, twórca i właściciel muzycznego serwisu informacyjnego netfan.pl. Były manager Eryka Waszczuka, uczestnika pierwszej edycji programu The Voice Kids.

Kids & Teen Records – wytwórnia i management pozwalające dzieciom jak i nastolatkom na realizację swoich muzycznych pasji na poziomie profesjonalnym. To wytwórnia rozrywkowa dla dzieci i całej rodziny, która dostrzega wielki potencjał rynku rodzinnego, niewykorzystanego do tej pory w sposób profesjonalny. Kids & Teen Records wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom widząc, jak na przestrzeni kilku lat, obfituje on w wiele młodych talentów, które swoimi umiejętnościami wokalnymi dzielą się na deskach programów typy „The Voice Kids” czy „Must Be The Music” i wielu festiwalach dziecięcych.

 

Leave a Reply