Kozyrska x Sieczak prezentują nowy singiel “Droga”. Zapowiedź albumu

Kozyrska x Sieczak idą za ciosem i prezentują już trzeci singiel zatytułowany “Droga”, promujący ich album, który ukaże się pod koniec czerwca. Do piosenki powstało Lyric Video, które można obejrzeć na naszym portalu.

“Droga” to trzeci singiel z naszej nadchodzącej płyty. Tym razem postawiliśmy na bardziej luźny, wakacyjny klimat. W utworze uchwyciliśmy nasze inspiracje folk rockiem i indie folkiem spod znaku Angus & Julia Stone oraz Better Oblivion Community Center. W refrenie dorzuciliśmy odrobinę popowej przebojowości. Tekst opisuje wrażenia jakie towarzyszą podczas podróży rozumianej dosłownie jak i metaforycznie. Piosenkę promuje Lyric Video autorstwa przezdolnej artystki Nany Miković. – jak informuje zespół.

fot. materiały prasowe

Link do preorderu płyty: https://kozyrskaxsieczak.pl/noweniebo

Kozyrska x Sieczak to dwójka ludzi dla których liczy się słowo, żywe brzmienie oraz pasja. Ich piosenki to przeplatające się dźwięki współczesnej alternatywy, nostalgicznego popu oraz vintage’owego rocka. Stawiają na pełne, organiczne brzmienie i przebojowość, która niekiedy potrafi dryfować w stronę kojącej melancholii.

Początek zespołu wziął się od rozmowy jaką odbyli późnym latem 2018 roku na jednej z trójmiejskich plaży. Nieusatysfakcjonowani dotychczasowymi dokonaniami zdecydowali się podjąć wspólne muzyczne działania. W 2020 roku dali znać o sobie 5-utworowym mini albumem „Jeszcze Będzie Pięknie“. Pandemiczną rzeczywistość wspomnianego wcześniej roku dwójka wykorzystała na pisanie i nagrywanie nowych kompozycji. Pierwsze owoce duet zaprezentował wczesną wiosną 2021 roku singlami „Jestem” oraz „Powolność”, które zapowiadają debiutancki album grupy.

Ich dotychczasowe utwory można było usłyszeć na antenie Antyradia, Czwórki, Radia Nowy Świat, a także cotygodniowej playliście Spotify „New Music Friday Polska”.

EP’ka „Jeszcze Będzie Pięknie” spotkała się ciepłym przyjęciem słuchaczy oraz pozytywnymi recenzjami portali muzycznych.

Link do serwisów cyfrowych: https://kxs.bio.to/droga 

 

Leave a Reply