Ochman z kolejnym premierowym utworem “Wspomnienie”

“Wspomnienie” to już trzeci premierowy singiel Ochmana. Do piosenki powstał teledysk wyprodukowany przez ekipę Loft 2.2.5.

Po dwóch świetnie przyjętych singlach – „Światłocieniach” (ponad 2,4 mln streamów na Spotify, ponad 4 mln wyświetleń na YouTube) i „Wielkich tytułach” (#1 miejsce na karcie na czasie YouTube, ponad 1,7 mln wyświetleń oraz ponad 600 tyś. streamów na Spotify) – Ochman prezentuje trzeci singiel „Wspomnienie”. Do piosenki powstał teledysk wyprodukowany przez ekipę Loft 2.2.5, w którym Krystian w tajemniczy sposób przekazuje tytułowe „Wspomnienie” grającej w nim modelce, Karolinie Kopyrskiej.

fot. materiały prasowe

 

Krystian jest zwycięzcą 11. edycji The Voice of Poland oraz wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego uczestnictwo w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman był nazywany objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski singiel „Światłocienie” był typowany jako jeden z najlepszych debiutanckich utworów laureatów „The Voice of Poland”.

Urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

 

Leave a Reply