Laura&Profanumbeats prezentują pierwszy singiel. Posłuchaj utworu “Dream”

“Dream” to pierwszy utwór duetu Laura&Profanumbeats, w którego skład wchodzą znani z innych projektów – Laura Godziejewska i Jarek Strąk.

„Dream” to sen, fantazja o najskrytszych pragnieniach, kokieteryjna gra między dwojgiem ludzi. Czują to poprzez energię i magię jaka się między nimi tworzy, ale wszystko pozostaje w strefie marzeń.

fot. materiały prasowe

Laura&Profanumbeats to warszawsko – staszowski duet, który tworzą Laura Godziejewska i Jarek Strąk.  Prace nad wspólnym projektem rozpoczęli w 2019 roku, kiedy poznali się na jednym z jazzowych koncertów. Okazało się, że muzycznie mają wiele wspólnego.

 

Melancholijny wokal Laury, jej zamiłowanie do muzyki elektronicznej, hip hopowe korzenie Jarka i wspólne inspiracje muzyczne sprawiły, że powstał ciekawy projekt o nowoczesnym brzmieniu.

Muzyka jaką tworzą to połączenie elektronicznych brzmień z chilloutowym wokalem. Jest to mieszanka klubowych housowych brzmień, chilloutu, a nawet w niektórych utworach RnB.

Laura to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka i ma na swoim koncie także przygodę z produkcją muzyki. W 2018 roku w ramach projektu My Name Is New wytwórni Kayax zostały wydane dwa jej single – “Jawa czy Sen” oraz “Tam”.  Oprócz tego na co dzień występuje w akustycznych składach z  Alchemik Big Band oraz ze swoim jazz bandem –  Laura Jazz Band,  z którym aranżują znane utwory na jazzowo. Utwory wydane przez My Name Is New można było usłyszeć m.in. na antenie radia Chilli Zet w audycji Salon Polski Martyny Wawryło i Gabinet Dźwięku Gabi Drzewieckiej, TVP Lublin oraz w Radiu Praga.

Jarek zajmuje się produkcją od 2004 roku. Początkowo były to bity hip-hopowe, lecz z czasem jego zainteresowania rozwinęły się  w szeroko pojętą muzykę elektroniczną. Ma na swoim koncie kilka nagród w konkursie 2track na remixy/reworki, były to utwory takich artystów jak: Ania Karwan, Dawid Podsiadło, Igor Herbut czy Sistars. W 2020r. wyprodukował utwór Łukasza Zagrobelnego – „Jeszcze nie raz”.

 

fot. materiały promocyjne

Leave a Reply