Dawid Broszczakowski prezentuje drugi singiel. Posłuchaj “Austerity” (feat. Robert Szewczuga) [PREMIERA]

“Austerity” to drugi singiel promujący debiutancki jazzowy album Dawida Broszczakowskiego. W utworze gościnnie pojawił się Robert Szewczuga. Premiera płyty Dawida, która ukaże się pod naszym patronatem medialnym, odbędzie się już 24 maja.

“Muzyka jest moją największą życiową pasją. Komponuję, aranżuję i produkuję. Kocham grać. Każdy występ dla publiczności jest dla mnie ogromną dawką pozytywnej energii. Jako 5-latek zacząłem naukę gry na fortepianie. Dwa lata później z kolegami założyliśmy pierwszy zespół, w którym grałem na perkusji. Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Bielsku-Białej ukończyłem natomiast w klasie… trąbki.” – jak informuje artysta i dodaje:

“Fascynują mnie przeróżne style muzyczne, uwielbiam eksperymentować z brzmieniami. W zakładce „Projekty” możecie sprawdzić dotychczasowe muzyczne podróże z moim udziałem. Mój debiutancki autorski album wkrótce ujrzy światło dzienne. Zapraszam serdecznie do śledzenia, komentowania i udostępniania.”

fot. materiały prasowe

Dawid Broszczakowski współpracuje z Klamką, SIS, Sskjegg, Urszulą, Akurat, Psio Crew i wieloma innymi twórcami.

Album Dawida ukaże się dzięki współpracy z nową wytwórnią. Klamka Music Records to nowa, raczkująca jeszcze, niszowa wytwórnia płyt dla niezależnych twórców. Bez wielkiego wsparcia wielkich nazwisk. Z sercem i indywidualnym podejściem.

Dawid Broszczakowski jest młodym i bardzo zdolnym, cenionym muzykiem sesyjnym, producentem oraz kompozytorem. Jego album ukaże się za kilka miesięcy, ale żeby mu to umożliwić, możecie wesprzeć artystę na platformie crowdfundingowej zrzutka.pl.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/fu66d2

 

Leave a Reply