Zuzia Klepacka prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Nie raz, nie dwa”

“Nie raz, nie dwa” to kolejny premierowy singiel młodej wokalistki i kompozytorki Zuzi Klepackiej. Utwór ten promuje debiutancką EPkę artystki, która ukaże się na przełomie maja i czerwca. Do piosenki powstał teledysk.

„Nie raz, nie dwa” to utwór opowiadający o samotności, która dotknąć może każdego. Pomimo wielu znajomości okazuje się, że tak naprawdę nie mamy prawdziwych przyjaciół. Utwór ma lekki charakter i jest połączeniem żywych instrumentów oraz delikatnej elektroniki. Najważniejszą rolę w utworze pełni wokal główny (Zuzia Klepacka) wraz z chórkami (Albina Mruchko). Wokale uzupełnia brzmienie skrzypiec (Judyta Wojtala) oraz wiolonczeli (Filip Turkowski). Partię fortepianu wykonała wokalistka.

fot. materiały prasowe

 

Zuzia Klepacka to młoda artystka pochodząca ze Szczecina. Obecnie studiuje kompozycję na Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Ukończyła także wrocławską Szkołę Muzyki Nowoczesnej w klasie produkcji muzycznej. Od wielu lat śpiewa i rozwija swoje umiejętności wokalne. Występowała między innymi ze szczecińskim zespołem Markato, a także solowo. Niedawno rozpoczęła pracę nad swoją autorską twórczością.

*****

Muzykę i teksty do swoich utworów pisze sama. Poszukuje w nich delikatności i emocjonalności. W swoich utworach chce zwrócić uwagę na codzienne problemy, które są ważne dla wielu ludzi, a o których często boimy się mówić. Na swoim koncie ma już trzy single: „Kropelki”, „W ciemności” oraz „Nie raz, nie dwa”, który miał premierę w ubiegłym tygodniu.  Najnowszy utwór promuje pierwszą EPkę artystki, która ukaże się na przełomie maja i czerwca.

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply