Przechery uderzają z potężną mocą. Posłuchaj singla “Prokrastynacja”

“Prokrastynacja” to nowy utwór partyzanckiego i jakże zaangażowanego muzycznie zespołu Przechery. Niech gitarowa moc będzie z Wami!

“Jesteśmy partyzanckim zespołem z jednym jak dotąd koncertem na swoim koncie (jednym, ale w trzech odsłonach, zagraliśmy na przesłuchaniach, półfinałach i finałach przeglądu młodych kapel “Rockowania” organizowanym przez PIK). Nagraliśmy swoje demo i w pełnym rynsztunku chcieliśmy wyruszyć w swoją pierwszą trasę koncertową, niestety sytuacja epidemiologiczna w kraju zmusiła nas do pozostania w podziemiu.” – PRZECHERY

fot. materiały prasowe

Pod osłoną nocy i w pełnej konspiracji dokonali spektakularnego włamania. Najpierw przebrnęli przez zasieki z wulgarnymi komentarzami.

Później ominęli patrol zakładu pogrzebowego A.S Bytom, bezszelestnie zmyliliśmy radary Jerzego Urbana, by w końcu dostać się do kwatery głównej Internetu. Dwóch strażników pożegnało się z życiem, jeden się stawiał, ale zmiękł gdy Paweł zagroził skapiszonowaniem mu mordeczki a reszta potulnie udostępniła nam swoje miejsce na serwerach. Tym oto sposobem, w Internetach pojawił się pierwszy Przecherski teledysk. Tak było, nie ściemniają. Fanie i fanowie (Zgadza się, ukradli ten tekst od zespołu Ludojad, tylko głupi by nie skorzystał, trzeba było pilnować) nacieszcie swoje oczy „Prokrastynacją” by technicolor (R w kółeczku).

*****

“(…) Przechery to powiew świeżości w tym smutnym jak pusia mieście.”Christian Paul
“Kluczowy towar eksportowy z Polski do Czech” Jara Cimrman
“Przechery to my”Przechery

*****

fot. materiały prasowe

Leave a Reply