sanah prezentuje nowy singiel “etc. (na disco)”

W oczekiwaniu na jedną z najważniejszych płytowych premier tego roku prezentujemy nowy singiel sanah – takiej Irenki jeszcze nie znaliśmy. Do piosenki “etc. (na disco)” powstał teledysk.

Piosenka „etc. (na disco)” to ukłon w stronę nieoczywistej elektroniki  – nie pierwszy, jeżeli przypomnimy sobie “Proszę pana” z 2019 roku  – ale zdecydowanie bardzo spektakularny.

Album „Irenka” zawierać będzie także bardziej ‘sanahową’ wersję utworu – ale tę usłyszymy dopiero w momencie premiery całej płyty.

Po sukcesie „Królowej dram”, sanah nie kazała długo czekać na swój nowy materiał. Najpierw jesienią 2020 r. ukazała się EP-ka „BUJDA” z hitem ‘No sory’, a równo rok od premiery debiutu, 7 maja br. w ręce fanów trafia drugi album studyjny sanah.

„Irenka” to kolejny rozdział w karierze jednej z najpopularniejszych ostatnio polskich wokalistek (‘Szampan’, ‘Melodia’, ‘Siebie zapytasz’, ‘Proszę pana’). Obok kandydatów na kolejne przeboje, jakie nucić będziemy jeszcze długo, nie zabrakło tu także melancholii, z której sanah uczyniła swoją wizytówkę.

fot. okładka płyty

Wszystkie utwory układają się tu w historię tytułowej postaci przepełnioną pięknem i autentycznością – jak okładka płyty, gdzie na darmo doszukiwać się śladów retuszu.  Album promuje aktualny zdobywca szczytów wszystkich możliwych list przebojów – singiel ‘Ale jazz!’ nagrany w duecie z wokalistą Bitaminy, Vito Bambino.

 

Leave a Reply